İSTANBUL ŞAVKAR KURTKÖY

SALONUMUZDA ANTRENMANLARIMIZ SALI-PERŞEMBE, ÇARŞAMBA-CUMA VE CUMARTESİ-PAZAR GÜNLERİNDE BAŞLAMIŞTIR. ... ÖN KAYIT FORMUNU DOLDURDUĞUNUZDA SİZİNLE İLETİŞİME GEÇİLECEKTİR.....

İSTANBUL ŞAVKAR ATAŞEHİR

TEST RANDEVU FORMU İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ... ANTRENMANLARIMIZ SALI-PERŞEMBE, ÇARŞAMBA-CUMA VE CUMARTESİ-PAZAR OLARAK DEVAM ETMEKTEDİR... TEST ANTRENMANINA KATILMAK İSTEYEN SPORCULAR..

İSTANBUL ŞAVKAR RİTMİK CİM.

Ritmik cimnastik alt yapı çalışmalarımız; Burhan Felek spor kompleksi içinde bulunan voleybol salonun yanında Milli Takımlar Cimnastik Antrenman salonunda Cumartesi-Pazar günleri..

BORNOVA ARENA ŞAVKAR C.S.K.

Şavkar C.S.K.’nün Bornova’da bulunan Arena tesisleri, yaklaşık 4500 metrekare alan içerisinde cimnastik, fitness ve yüzme gibi farklı spor dallarının hepsinde birden hizmet sunabilen..

MAVİŞEHİR ŞAVKAR C.S.K

Şavkar Cimnastik Kulübü olarak mavişehir şubemizde haftaiçi akşamüstü veya haftasonu seçenekleriyle haftada iki gün birer saat Temel Cimnastik Eğitimi vermekteyiz. Yaz dönemi boyunca ise..

ÖRNEKKÖY ŞAVKAR C.S.K.

Kulübümüz Zübeyde Hanım Arena Spor Merkezi'nde hizmet vermektedir. Tesisimize ulaşım oldukça kolay olup otoban Örnekköy çıkışının hemen yanındadır. Açık adresimiz Başpehlivan..

KARŞIYAKA ŞAVKAR C.S.K

Şubemiz ŞAVKAR'ın Karşıyaka'da bulunan 4 şubesinden bir tanesidir. Bahriye Üçok Bulvarı üzerinde, Karşıyaka Metro istasyonuna 11 dakika mesafede, dolmuş güzergahında Soğukkuyu Cami ve..

GAZİEMİR ŞAVKAR C.S.K

Şubemizin kış dönemi çalışma saatleri Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri 11.00-20.30 arası, haftasonları ise 09.30-18.00 şeklindedir. Yaz döneminde ise şubemizde Pazartesi,..

BUCA ŞAVKAR C.S.K.

Salonumuz Yıldız mahallesinde olup Final Koleji karşısında Özel Buca Anaokulu yanında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.Tınaztepe hastanesine giden anayol üzerindedir.Yanında 3M li..

ÜÇKUYULAR ŞAVKAR C.S.K

Şavkar Cimnastik Üçkuyular şubemizde temel cimnastik eğitimi verilmektedir. 3-12 yaş arası çocuklarımız ile çalışmaktayız. Haftanın iki günü birer saat eğitim vermekteyiz. Bu..

NARLIDERE ŞAVKAR C.S.K.

Cimnastik hem kız hem de erkek çocuklara hitap eden fiziki ve ruhsal gelişimi sağlayan özellikle en erken başlanabilen (3 yaş) bir spor olan, tüm çocuklara yönelik olimpik bir branştır...

URLA ŞAVKAR C.S.K.

YAZ OKULUMUZ BAŞLADI ! Yaz okulu kapsamında ; Minigolf, Açık Hava Parkur, Açık Hava Trambolin, Cimnastik, Eğitsel Oyunlar, Su Yarışmaları, Havuz Oyunları, El Sanatları, Mini Basketbol,..

AVRUPA KONUTLARI TEM

CLUB HOUSE İŞBİRLİĞİ İLE AÇILIYOR... 17 EKİM 2020 CUMARTESİ GÜNÜ 0212 609 67 47 NUMARALI TELEFONDAN DENEME ANTRENMANI İÇİN RANDEVU ALABİLİRSİNİZ.....

ŞİRİNYER ŞAVKAR C.S.K

Buca Şirinyer Şubesi 3-12 yaş çocuklarımıza hizmet vermektedir.Salonumuz 350 m2 olup Temel Cimnastik ,Hareket Eğitimi , Sportif Aerobik ,Özel Çocuklara Hareket Eğitmi ,Diğer sporlara..

ANKARA ŞAVKAR C.S.K.

Tüm spor dallarının temeli olarak kabul edilen cimnastikte günümüze kadar geçen tarihsel süreç boyunca önemli gelişmeler yaşanmış, kazanılan tecrübe birikimi insanoğlunun bu sporu..

AdresGezgini: Google Ads Premier Partner. Internette Reklam Vermek için 444.0.964
img